http://aux3.iconpedia.net/uploads/677166248.png
تا حالا چند نفر از خود من پرسیدن که چطوری میشه ایمیل اولیه خودمون رو داخل فیس‌بوک تغییر بدیم، که تا چند وقت پیش امکان این کار وجود نداشت، و فیس‌بوک اجازه این تغییر اساسی رو نمی‌داد و خیلی‌ها مجبور شده بودن که یک اکانت جدید باز کنن و حساب کاربری فعلی‌شون رو حذف کنن!!!
بعد از تغییرات فیس‌بوک و راه‌اندازی سرویس‌های جدید این سایت این قابلیت هم اضافه شده و شما می‌توانید این کار به راحتی چند کلیک انجام بدید
برای این کار باید به قسمت ویرایش نمایه برید و در قسمت اطلاعات تماس از طریق لینک افزودن / پاک کردن رایانامه‌ها یک ایمیل جدید برای حساب کاربری خودتون تعریف کنید.
پس از ذخیره تغییرات، یک ایمیل برای تایید آدرس جدید ارسال میشه؛ که می‌بایست از طریق لینک موجود فرآیند افزودن ایمیل رو تایید کنید.
پس از تایید ایمیل دوم شما می‌توانید از طریق گزینه موجود ایمیل جدید رو به عنوان ایمیل اصلی (Primary) انتخاب کنید و آدرس قبلی رو از صفحه اطلاعات خودتون به طور کل حذف کنید.
حالا دیگه کسی نمی‌تونه شما رو از طریق جستجوی ایمیل قبلی‌تون پیدا کنه
از قابلیت‌های جدیدی که به فیس‌بوک اضافه شده اینه که شما می‌تونید حساب کاربری فیس‌بوک خوتون رو به دیگر حساب‌های کاربری شبکه‌های اجتماعی (مثل Google، MySpace و ...) پیوند بدید تا از این به بعد وقتی وارد اون حساب‌ها شدید، خودکار وارد فیس‌بوک نیز خواهید شد.

پ.ن: من این روش شخصا تست کردم و جواب داد.
+ نوشته شده توسط mr_mtc در دوشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۹۰ و ساعت |

شارژ آن‌لاین


Powered By
BLOGFA.COM